Stalna radna tijela Skupštine


 

Mandatno - verifikacijska komisija

  1. Elvira Krizmanić Marjanović, predsjednica
  2. Sandra Ćakić Kuhar, članica
  3. Mirjana Galo, članica

Komisija za izbor i imenovanja

  1. Danica Miletić, predsjednica
  2. Boris Rogić, član
  3. Nevija Poropat, članica
  4. Maja Šarić, članica
  5. Ticijan Peruško, član 

Komisija za pitanja i zaštitu prava autohtone talijanske nacionalne zajednice

  1. Evelina Biasiol Brkljačić, predsjednica
  2. Tamara Brussich, potpredsjednica
  3. Furio Radin, član
  4. Vedrana Gregorović, članica
  5. Marino Roce, član  

Odbor za Statut, Poslovnik i lokalnu i područnu (regionalnu) samoupravu

  1. Vesna Šćira Knapić, predsjednica
  2. Tanja Vrbat, potpredsjednica
  3. Eleonora Kotiga Vaš, članica
  4. Zdenko Pliško, član
  5. Vili Rosanda, član
  6. Ivica Butorac, član
  7. Silvano Hrelja, član

Odbor za gospodarstvo i turizam

  1. Vesna Šćira Knapić, predsjednica
  2. Mario Radešić, potpredsjednik
  3. Boris Rogić, član
  4. Dragan Filipović, član
  5. Maja Šarić, članica

Odbor za financije i proračun

  1. Tedi Chiavalon, predsjednik
  2. Ticijan Peruško, potpredsjednik
  3. Božo Duras, član
  4. Vili Rosanda, član
  5. Danica Miletić, članica
  6. Mladen Premuš, član
  7. Tatjana Mrkonjić, članica

Odbor za ljudska prava

  1. Furio Radin, predsjednik
  2. Evelina Biasiol Brkljačić, potpredsjednica
  3. Slavica Popadić, članica
  4. Lino Kuharić, član
  5. Mario Radešić, član

Odbor za prava etničkih i nacionalnih skupina

  1. Mirjana Galo, predsjednica
  2. Lirim Ramadani, potpredsjednik
  3. Tamara Brussich, članica
  4. Osman Dželil, član
  5. Nikola Dobrila, član 

Odbor za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i graditeljstvo

  1. Marino Roce, predsjednik
  2. Božo Duras, potpredsjednik
  3. Vladimir Buršić, član
  4. Eleonora Kotiga Vaš, članica
  5. Davor Komar, član
  6. Josip Anton Rupnik, član
  7. Osman Dželil, član
  8. Branko Ružić, član
  9. Miljenko Koroman, član

Odbor za društvene djelatnosti

  1. Lino Kuharić, predsjednik
  2. Mladen Premuš, potpredsjednik
  3. Nevija Poropat, članica
  4. Zdenko Pliško, član
  5. Sandra Ćakić Kuhar, članica
  6. Ivica Butorac, član
  7. Branko Ružić, član

Odbor za predstavke i pritužbe

  1. Damir Kajin, predsjednik
  2. Slavica Popadić, potpredsjednica
  3. Lirim Ramadani, član 

Odbor za međunarodnu suradnju i europske integracije

  1. Elvira Krizmanić Marjanović, predsjednica
  2. Željka Hrlić, potpredsjednica
  3. Petra Stojaković, članica
  4. Tedi Chiavalon, član
  5. Vedrana Gregorović, članica
  6. Kemal Velagić, član
  7. Nikola Dobrila, član 

Komisija za priznanja

  1. Miljenko Koroman, predsjednik
  2. Davor Komar, potpredsjednik
  3. Vladimir Buršić, član
  4. Dragan Filipović, član
  5. Mladen Premuš, član

Odbor za pitanja antifašističkih boraca NOR-a i branitelja Domovinskog rata

  1. Mario Radešić, predsjednik
  2. Osman Dželil, potpredsjednik
  3. Božo Duras, član
  4. Dragan Filipović, član
  5. Daniel Mohorović